X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

BULKAR | Nilfisk Premium Bayi

Birlikte daha temiz eğitim alanları oluşturalım.

Zemin temizlik makinesi ile tüm sert zeminlerinizi hızlı bir şekilde tek adımda temizleyin. Sınıflar, atölyeler, kütüphaneler, oditoryumlar, mutfaklar ve spor tesisleri dahil olmak üzere her türlü eğitim tesisinin hızlı bir şekilde daha temiz olmasını sağlar.

Ürün kataloglarımızı aşağıda bulabilirsiniz. Eğer farklı bir broşürü veya kataloğa ihtiyacınız varsa lütfen iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçin.

Burada temizlik endüstrisinde neler olup bittiğine dair önemli bilgiler ve çözümleriniz için en güncel bilgileri bulacaksınız.

Vakum makinesi ile temizlik için en iyi uygulamalar

Vakum makinesi ile temizlik güvenli ve sağlıklı ortamlar oluştururken, profesyonellerin en iyi uygulamalarına ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Sıcak sulu yüksek basınçlı yıkama makineleri için en iyi uygulamalar

Mümkün olan en etkili temizliği elde etmek için kritik adımları öğrenin. Temizlik çalışmanız boyunca mikropları nasıl profesyonel olarak azaltabileceğiniz ve ortadan kaldırabileceğiniz konusunda ayrıntılı bilgi edinin.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Güvenli buharlı temizlik için en iyi uygulamalar

Buharlı temizlik makinesi ile en iyi temizlik sonuçlarını elde etmek için en iyi ipuçlarına ve önerilere ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Temizlik hedeflerinize ulaşmak için buharın nasıl güvenli ve etkili bir şekilde kullanıldığına ilişkin ayrıntıları öğrenin.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Co-Bot zemin temizlik kılavuzu

Otonom çözümler sizin için uygun mu? Yeni e-Kitabımızda, otonom çözümlerin temizlik ekibinizin diğer önemli temizlik görevlerine odaklanmasını sağlamak için nasıl zaman kazandırabileceği anlatılmaktadır.

KILAVUZU İNDİR
Yeni trendler e-Kitabımızı okuyun

Temizlikte Sağlık ve Güvenlik, sürdürülebilirlik ve teknolojiler ile ilgili en yeni uzman görüşlerine ve bilgilerine ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Yeni Trendler e-Kitabımızda daha fazla bilgi edinin.

E KİTABI İNDİR

Teknisyenlerimiz endüstrisi bilgisi ve teknik uzmanlıkla her daim yanınızda.


Teknisyenlerimiz, makinelerinizin mümkün olduğunca verimli ve uzun süreler çalışması konusunda eğitimli ve deneyimlilerdir. Uzun ömürlü problem çözümleri için orjinal üreticisinden aldığımız yedek parçaları kullanırlar. Bu sayede makinelerinizi daha uzun ömürlü ve maksimum performansla kullanabilirsiniz.

Her Gün İlk Gün Gibi

SERVİS SÖZLEŞMELERİ

Nilfisk servis sözleşmeleri ile makinenizin uzun yıllar boyunca hep en yüksek performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz. Size uygun olan servis paketlerimizden birini seçin, yetkili servis teknisyenimiz önceden belirlenmiş aralıklarla makinenizi kontrol etsin. Servis sözleşmeleri ile orijinal yedek parçalara özel fiyatlar ile sahip olun.

Makinenizin 2. el değeri artar, toplam sahip olma maliyeti düşer.

SERVİS HİZMETİ ALMAK; KÜÇÜK KUSURLARIN MALİYETLİ ONARIMLARA DÖNÜŞMEDEN DÜZELTİLMESİNİ SAĞLAR.

Makinenizin kullanım ömrünü uzatır, her zaman en iyi performansı göstermesini sağlar. Makinenizin yasal düzenlemelere uygun olduğundan emin olursunuz. Makinenizi ikinci elde satarken tam servis geçmişi makinenizin değerini artırır.

Orjinallik Garantili
Yedek Parça & Ekipman

Belgelendirilmiş servis, sertifikalı yedek parça ve ekipmanlar ile ekipmanınızın değerini koruyor, kullanım ömrünü uzatıyoruz.

Sertifikalı & Deneyimli
Teknisyenler

Tutarlı servis kalitesi için sertifikalandırılmış teknisyenlerimiz; sektörel birikime sahip, deneyimli ve teknik alt yapısı güçlü kadrolardan oluşmaktadır.

Hızlı & Etkin
Çözümler

Her müşterinin ihtiyacına uygun olarak; düşük bakım maliyetini ve maksimum performansı gözeten çözüm önerileri sunuyoruz.

Güçlü İşbirliği

Kesintisiz çalışmanın çok önemli olduğunun farkındayız ve çalışmalarınızın ölçeği ne olursa olsun, iş hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz.

HİZMETLERİMİZHİZMETLERİMİZHİZMETLERİMİZ
Desteğe mi ihtiyacınız var ? Biz hep buradayız.

TEKNİK DESTEK FORMU

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN GELİŞMELERDEN İLK SİZİN HABERİNİZ OLSUN

Kampanyalar, ürünler, ekipmanlar, kataloglar ve en önemlisi sunduğumuz fırsatlarla ilk siz tanışın.

gtag_report_conversion('tel:+902423120067','phone')